25 Schronisko Polana Chochołowska
ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną noclegi Zakopane powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej - Schronisko Polana Chochołowska

Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej [863]

Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej znajduje się w Tatrach Zachodnich, na wysokości 1150 m n.p.m.
Obiekt dysponuje 33 pokojami: 2-, 3-, 4-, 6-, 8- i 14-osobowymi. Łącznie jest tu 121 miejsc noclegowych. To największe schronisko w polskich Tatrach. Ceny kształtują się od 20 zł do 50 zł za nocleg w zależności od standardu i sezonu. Dla młodzieży szkolnej, studentów, członków PTTK oraz grup zorganizowanych przewidziane są zniżki. Wskazana jest wcześniejsza rezerwacja, obowiązują zaliczki.
Do dyspozycji turystów jest sala jadalna i bufet, który wydaje śniadania, obiady i kolacje. Kuchnia serwuje miejscowe specjały – m.in. kotlet chochołowski oraz deser (a jakże) chochołowski. Schronisko posiada przechowalnię bagażu oraz salę telewizyjną, jest tu też sklepik z pamiątkami i artykułami pierwszej potrzeby. Na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia. 
Schronisko oferuje wycieczki piesze (w zimie narciarskie) z przewodnikiem, wycieczki rowerowe, kursy wspinaczkowe, przejażdżki dorożką, kuligi, występy folklorystyczne i imprezy okolicznościowe. Obiekt posiada salę konferencyjną, która jest wynajmowana na konferencje i szkolenia. W ofercie ośrodka znajdują się również  tzw. zielone szkoły.

             

Zobacz również    Jeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

    ONLINE 124 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
    Strona wygenerowana w 0,020 sek.